Zarasų rajono savivaldybės viešoji įstaiga Zarasų ligoninė, kodas 187900976
Registratūros tel. (8 385) 54570

**
MEDICINOS ĮRANGOS TECHNINĖS BŪKLĖS TIKRINIMO PASLAUGOS

I.     PERKANČIOJI ORGANIZACIJA, ADRESAS IR KONTAKTINIAI DUOMENYS:

I.1. Perkančiosios organizacijos pavadinimas ir įmonės kodas:
Zarasų rajono savivaldybės Viešoji įstaiga Zarasų ligoninė, 187900976
I.1.1. Adresas, pašto kodas: Vilniaus g. 1B, LT-32128 Zarasai
I.1.2. Kontaktiniai duomenys: asmuo(-enys) kontaktams, telefonas(-ai), faksas, el. paštas, interneto adresas(-ai): Dalia Prakienė, tel. +370 385 517 74, faks. +370 385 305 88, el. paštas: ligonine.viesieji@zarasai.lt, www.zarasuligonine.lt.
I.2. Viešųjų pirkimų tarnybos suteiktas pirkimo numeris: -
II. PIRKIMO OBJEKTAS:
II.1. Pirkimo pavadinimas:
II.2. Trumpas pirkimo objekto apibūdinimas: Medicinos aparatų techninės būklės tikrinimo paslaugos. Paslaugos bus suteikiamos šioms pirkimo objekto dalims:
1.      Defibriliatoriai – 7 vnt.;
2.      Nervų ir raumenų stimuliavimo elektriniai prietaisai – 13 vnt.;
3.      Garo sterilizatoriai – 1 vnt.;
4.      Infuziniai prietaisai – 4 vnt.;
5.      Diagnostiniai prietaisai, skleidžiantys jonizuojančią spinduliuotę – 2 vnt.;
6.      Dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai be anestezijos – 2 vnt.
Pirkimo objektas skirstomas į atskiras 6 pirkimo objekto dalis, kurioms kiekvienai jų – vienai, kelioms dalims ar visoms pirkimo dalims galima pateikti pasiūlymą. BVPŽ kodas – 50410000-2, 1 paslaugų kategorija. Sutartys medicinos aparatų techninės būklės tikrinimo paslaugų pirkimui sudaromos 36 mėnesių laikotarpiui.
II.2.1. Pirkimo objekto tipas: paslaugos.
III.   INFORMACIJA APIE NUSTATYTĄ LAIMĖTOJĄ(-US) IR KETINIMĄ SUDARYTI SUTARTĮ
(pildoma tiek kartų, dėl kiek pirkimo dalių buvo priimti sprendimai):
III.1. Pirkimo dalies numeris ir pavadinimas (jei taikoma): -
III.2. Laimėjusio dalyvio pavadinimas ir įmonės kodas arba vardas ir pavardė: UAB „ANMEDA TECHNA“, 301232595.
III.3. Numatoma bendra sutarties vertė (eurais arba kita valiuta) (be/su PVM): 419,00 € (be PVM)/507,00 € (su PVM).
III.4. Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas: UAB „ANMEDA TECHNA“ laimėjo konkursą III pirkimo objekto daliai, kaip paslaugų teikėjas, kuris vienintelis iš apklaustų teikėjų pateikė pasiūlymą III pirkimo objekto daliai.
III.4.1. Jei žinoma, nurodyti pirkimo sutarties įsipareigojimų dalį, kuriai laimėtojas ketina pasitelkti subrangovus, subtiekėjus ar subteikėjus: -
IV.   INFORMACIJA APIE NUSTATYTĄ LAIMĖTOJĄ(-US) IR KETINIMĄ SUDARYTI SUTARTĮ
(pildoma tiek kartų, dėl kiek pirkimo dalių buvo priimti sprendimai):
IV.1. Pirkimo dalies numeris ir pavadinimas (jei taikoma): -
IV.2. Laimėjusio dalyvio pavadinimas ir įmonės kodas arba vardas ir pavardė: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė, Kauno klinikos, 135163499.
IV.3. Numatoma bendra sutarties vertė (eurais arba kita valiuta) (be/su PVM): 3106,63 € (be PVM)/3759,02 € (su PVM).
IV.4. Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos laimėjo konkursą I, II, IV, VI pirkimo objekto dalims, kaip paslaugų teikėjas, kuris vienintelis iš apklaustų teikėjų pateikė pasiūlymą I, II, IV, VI pirkimo objekto dalims.
IV.4.1. Jei žinoma, nurodyti pirkimo sutarties įsipareigojimų dalį, kuriai laimėtojas ketina pasitelkti subrangovus, subtiekėjus ar subteikėjus: -
2015-02-09

Nacionalinis Transplantacijos Biuras