SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS TEIKIAMOS NEMOKAMAI

  1. ‣ Būtinoji (skubi) pagalba nemokamai teikiama visiems nuolatiniams Lietuvoje gyventojams (Lietuvos Respublikos, kitų valstybių piliečiams ir asmenims be pilietybės) neatsižvelgiant į tai, ar jie apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, bei nepriklausomai nuo to, turi pacientas siuntimą joms ar ne.
  2. ‣ Gydytojų specialistų paslaugos nemokamai teikiamos pacientams, kurie apdrausti Privalomuoju sveikatos draudimu Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka ir turintiems šeimos gydytojo ar kitos srities specialisto siuntimą.
  3. ‣ Stacionarinės sveikatos priežiūros paslaugos nemokamai teikiamos pacientams, kurie apdrausti Privalomuoju sveikatos draudimu Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka ir turintiems šeimos gydytojo ar kitos srities specialisto siuntimą.
  4. ‣ Visiems asmenims, atvykusiems dėl būtinosios pagalbos, apdraustiems sveikatos draudimu Europos Sąjungos šalyse bei Norvegijoje, Islandijoje, Lichtenšteine ar Šveicarijoje, ir pateikusiems galiojančią E formos pažymą (pagal Europos Tarybos reglamento apibrėžiamas būtinosios pagalbos nuostatas) arba Europos sveikatos draudimo kortelę, ar sertifikatą, ar kitą lygiavertį dokumentą.
  5. ‣ Planinės asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiamos visiems asmenims, pateikusiems Europos Sąjungos šalies, kurioje drausti, valstybinio sveikatos draudimo įstaigos E 112 (arba S2) formos pažymą, leidžiančią užsienio šalyje gauti planines asmens sveikatos priežiūros paslaugas ir šių paslaugų išlaidas kompensuoti iš ES šalies, kurioje asmuo dirba, privalomojo sveikatos draudimo lėšų.

MOKAMŲ PASLAUGŲ TEIKIMO TVARKA IR KAINOS

 

LIGONINĖJE DRAUDŽIAMA FILMUOTI, FOTOGRAFUOTI IR DARYTI GARSO ĮRAŠUS

  1. ‣Informuojame, kad siekdami apsaugoti pacientų konfidencialumą Zarasų ligoninėje filmuoti, fotografuoti, daryti garso įrašus galima tik gavus išankstinį raštišką įstaigos vadovo sutikimą. Asmuo, norėdamas filmuoti, fotografuoti, daryti garso įrašus, privalo pateikti Administracijai prašymą, kuriame nurodoma, kur, kada ir kokiems tikslams filmuojama, fotografuojama, įrašomas garsinis įrašas, kur bus skelbiama ar naudojama medžiaga. Duodant leidimą filmuoti, fotografuoti paskiriamas lydintis ligoninės atstovas.

PRIREIKUS GALITE KREIPTIS ASMENINIAIS KLAUSIMAIS

Asmeniniais klausimais interesantus direktorė priima kasdien (pirmadieniais – penktadieniais) nuo 13 val. iki 14 val.

INFORMACIJA TĖVELIAMS

Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Zarasų ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje dirba vaikų pulmonologė gyd. Laima Naskauskienė, vaikų neurologė gyd. Jurgita Žukauskienė, vaikų echoskopuotoja gyd. Ilona Choliavskaja, kuri, esant reikalui, mažiesiems ir jų tėveliams geranoriškai suteikia vertingų ir profesionalių patarimų vaikų mitybos klausimais. Visos minėtos specialistės pamainomis budi Zarasų ligoninės Vaikų ligų skyriuje. Taip pat skyriuje pamainomis dirba skyriaus vedėja vaikų ligų gydytoja Audronė Matuliauskienė, vaikų reumatologė, gydytoja turinti Daktaro laipsnį, Skirmantė Rusonienė, vaikų gastroenterologė gyd. Alina Rudokaitė. Dauguma šių gydytojų taip pat dirba ir didžiosiose Vilniaus ligoninėse, taigi turi sukaupusios įvairiausios patirties, platų žinių bagažą bei yra linkusios įsigilinti į kiekvieną atvejį individualiai. Geba nuteikti optimistiškai, kai susirgimai yra lengvi, o esant sunkesniems susirgimams, kuriems reikalingas platesnis ištyrimas ir nėra galimybės jo atlikti Zarasų ligoninėje, mielai nukreipia ir pačios priima mažuosius pacientus aukštesnio lygio ligoninėse. Pas šias gydytojas konsultacijoms galite užsiregistruoti Zarasų ligoninės registratūroje, arba tel. 8 (358) 54 570. Reikalingas siuntimas.
Pats Zarasų ligoninės Vaikų ligų skyrius dirba visą parą taigi mažieji pacientai į skyrių gali kreiptis bet kada. Palatos erdvios ir gražios, yra poilsio kambarys su žaisliukais, dėlionėmis, knygelėmis ir televizoriumi, šaldytuvas papildomam maistui susidėti, arbatinukas ir mikrobangų krosnelė, kuriais galima naudotis nevaržomai. Pagal poreikį vaikams pačiame skyriuje atliekami masažai. Slaugytojų palydėtiems į fizioterapijos skyrių, mažiesiems pacientams atliekamos ir kitos labai vertingos fizioterapinės ir kineziterapinės procedūros, tokios kaip vaistinių medžiagų inhaliacija, krūtinės ląstos ir/ar sinusų UAD, šildymai bioptrono lempa, gydomoji kvėpavimo gimnastika. Ligoninė turi ir naujai įrengtą druskų kambarį, o skyriuje gulintys mažieji ligoniukai, pagal poreikį, haloterapijos procedūra mėgaujasi specialiai jiems skirtu laiku patogiai įsitaisę kėdėse ir žiūrėdami smagius vaikiškus filmukus. Taigi veiklos ir paslaugų daug, o taip ir diena greičiau praeina ir pasveikstama greičiau.

KARANTINAS

LANKYTOJŲ IR PACIENTUI DĖMESIUI!!!

PAGAL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2020 M. KOVO 14 D. NUTARIMĄ NR. 207 „DĖL KARANTINO LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBIMO“  SIEKIANT UŽKIRSTI KELIĄ KORONAVIRUSO  (COVID-19) PLITIMUI, VŠĮ ZARASŲ LIGONINĖ, SAUGODAMA JŪSŲ ARTIMŲJŲ (GYDOMŲ LIGONINĖJE) SVEIKATĄ, ĮVEDAMAS KARANTINAS

PRIMENAME, KAD ASMENIS, ATVYKUSIUS IŠ BET KURIOS UŽSIENO ŠALIES AR KONTAKTAVUSIUS SU ATVYKUSIAIS, SUKARŠČIAVUS AR ATSIRADUS KITIEMS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ SIMPTOMAMS, PRAŠOME SKAMBINTI TELEFONO NUMERIU 112, KUR JUMS BUS SUTEIKTA IŠSAMI INFORMACIJA.

TIKIMĖS SAVITARPIO SUPRATINGUMO!