PADĖKA UAB „ADATĖLEI“

Šiandien, mūsų medikai priima didžiulį iššūkį, todėl palaikymas jiems yra labai svarbus ir reikalingas. Ačiū UAB „Adatėlei“ už apsaugines kaukes, kurios simbolizuoja supratimą, kad ne tik didžiųjų miestų, tačiau ir regionų ligoninėms yra labai įtemptas laikotarpis.

Šios iniciatyvos labai svarbios ne vien materialine prasme. Jūsų rodomas supratingumas ir vieningumas tikrai padeda palaikyti gerą personalo emocinę būseną.

Ačiū Jums, kad esate su mumis.

LANKYTOJŲ IR PACIENTUI DĖMESIUI!!!

PAGAL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2020 M. KOVO 14 D. NUTARIMĄ NR. 207 „DĖL KARANTINO LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBIMO“  SIEKIANT UŽKIRSTI KELIĄ KORONAVIRUSO  (COVID-19) PLITIMUI, VŠĮ ZARASŲ LIGONINĖ, SAUGODAMA JŪSŲ ARTIMŲJŲ (GYDOMŲ LIGONINĖJE) SVEIKATĄ, ĮVEDAMAS KARANTINAS

PRIMENAME, KAD ASMENIS, ATVYKUSIUS IŠ BET KURIOS UŽSIENO ŠALIES AR KONTAKTAVUSIUS SU ATVYKUSIAIS, SUKARŠČIAVUS AR ATSIRADUS KITIEMS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ SIMPTOMAMS, PRAŠOME SKAMBINTI TELEFONO NUMERIU 112, KUR JUMS BUS SUTEIKTA IŠSAMI INFORMACIJA.

TIKIMĖS SAVITARPIO SUPRATINGUMO!