Atnaujinamos paslaugos

DĖMESIO!

VšĮ Zarasų ligoninėje atnaujinamos planinės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos.

Nuo 2020 m. gegužės 18 d. Konsultacinėje poliklinikoje planines ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teiks gydytoja kardiologė, gydytoja echoskopuotoja, gydytoja radiologė, gydytojai ortopedai traumatologai ir gydytoja neurologė.

Informuojame, kad gydytojo specialisto tiesioginio kontakto su pacientu konsultacijos registruojamos paskambinus į įstaigos registratūra telefonu 8 385 54570. Registratūros darbo laikas: I-IV 7:30-16:30, V 7:30-15:15.

Konsultacijai pacientą gali užregistruoti tik šeimos gydytojas apžiūrėjęs ligonį, padaręs reikiamus tyrimus ir įvertines specialisto konsultacijos poreikį.

Patys pacientai registruotis NEGALI.

Pacientai į Zarasų ligoninę turi atvykti nustatytu laiku. Į įstaigą pacientai įleidžiami likus ne daugiau kaip 10 min. iki paskirto vizito.

Laukdami patekimo į Zarasų ligoninę pacientai vienas nuo kito privalo laikytis saugaus 2 m. atstumo.

Pacientas, kurio kūno temperatūra aukštesnė kaip 37.0o C, arba pacientas, kuris turi virusinės infekcijos simptomų, į įstaigą konsultacijai nepriimamas!

ADMINISTRACIJA

KARANTINAS

LANKYTOJŲ IR PACIENTUI DĖMESIUI!!!

PAGAL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2020 M. KOVO 14 D. NUTARIMĄ NR. 207 „DĖL KARANTINO LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBIMO“  SIEKIANT UŽKIRSTI KELIĄ KORONAVIRUSO  (COVID-19) PLITIMUI, VŠĮ ZARASŲ LIGONINĖ, SAUGODAMA JŪSŲ ARTIMŲJŲ (GYDOMŲ LIGONINĖJE) SVEIKATĄ, ĮVEDAMAS KARANTINAS

PRIMENAME, KAD ASMENIS, ATVYKUSIUS IŠ BET KURIOS UŽSIENO ŠALIES AR KONTAKTAVUSIUS SU ATVYKUSIAIS, SUKARŠČIAVUS AR ATSIRADUS KITIEMS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ SIMPTOMAMS, PRAŠOME SKAMBINTI TELEFONO NUMERIU 112, KUR JUMS BUS SUTEIKTA IŠSAMI INFORMACIJA.

TIKIMĖS SAVITARPIO SUPRATINGUMO!