AMBULATORINIŲ ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ SIMPTOMŲ TURINTIEMS PACIENTAMS TEIKIMAS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE

Informuojame, kad nuo 2020 m. birželio 22 d. ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems 18-60 m. amžiaus pacientams bus teikiamos Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Zarasų ligoninės Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriuje, užtikrinant pacientų srautų valdymo ir infekcijų kontrolės reikalavimų laikymąsi.
Paslaugos karščiuojančiam pacientui teikimo tvarka:

1. Pacientas skambina savo šeimos gydytojui telefonu;
2. Šeimos gydytojas priima sprendimą dėl tikslingumo pacientą siųsti ištyrimui ir išsiaiškinęs faktinę karščiuojančio paciento buvimo vietą informuoja koordinatorių Dmitrij Charčenko, kuris atsakingas už ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams Zarasų ligoninėje.
3. Koordinatorius nedelsdamas susisiekia su karščiuojančiu pacientu jo nurodytu telefonu ir praneša adresą, vizito laiką ir informuoja kaip atvykęs pacientas turi elgtis.

Informacija pacientams

PACIENTUI DĖMESIUI!!!

VšĮ Zarasų ligoninėje sėkmingai atnaujintas ambulatorinių  ir stacionarinų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas.