Informuojame, kad po pirmadienio vakarą vykusios liūties sutriko VĮ Registrų centro serverinės veikla ir kol kas laikinai neveikia E. sveikata (ESPBI IS). Kol bus atstatyta ESPBI IS veikla, teikiame rekomendacijas įstaigoms:

1. Rekomenduojame įstaigoms, kurios turi savo vidines informacines sistemas paciento sveikatos duomenis tvarkyti jose, o atsistačius ESPBI IS veiklai duomenis pateikti į ESPBI IS.
  2. Rekomenduojame įstaigoms, kurios neturi savo vidinių informacinių sistemų paciento sveikatos duomenis tvarkyti popieriniu būdu, o atsistačius ESPBI IS veiklai privalomus dokumentus pateikti į ESPBI IS.
  3. Pacientui išrašyti popierinį receptą. Jei pacientas neturi kompensuojamųjų vaistų paso, kompensuojamasis vaistas/MPP gali būti išrašytas ant 3 formos (išimties atvejams) recepto blanko.
  4. Pacientui atvykus konsultacijai su e. siuntimu, esant poreikiui įstaiga gali susisiekti su pacientą gydančiu gydytoju ir išsiaiškinti, ar e. siuntimas pateiktas į ESPBI IS.
  5. Esant būtinybei, pažymas galima išduoti popieriniu formatu, bet atsistačius sistemos veiklai, jas reikia pateikti į ESPBI IS.

Registrų centras šiuo metu deda visas pastangas, kad ESPBI IS veikimas būtų kuo greičiau atkurtas.

PACIENTUI DĖMESIUI!!!

VšĮ Zarasų ligoninėje sėkmingai atnaujintas ambulatorinių  ir stacionarinų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas.