DĖMESIO!!!

INFORMUOJAME, KAD EKSTREMALIOS SITUACIJOS METU VŠĮ ZARASŲ LIGONINĖJE SIUNTINIAI PACIENTAMS PRIIMAMI:

• I-IV nuo 7.30 val. iki 12.00 val. ir nuo 12.45 val. iki 16.30 val. per pagrindinias pastato duris;
  • V nuo 7.30 val. iki 12.00 val. ir nuo 12.45 val. iki 15.15 val. per pagrindinias pastato duris;
  • Kitu laiku per Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyrių.

Ribojamas siuntinių pacientams turinys ir kiekis. Siuntinį priimantys darbuotojai gali paprašyti pasiimti atgal netinkamus daiktus.

Pacientui galima perduoti:

• Svarbiausias asmens higienos priemones;
  • Geriamą vandenį;
  • Medikamentus, nesusijusius su pagrindine liga, gydoma gulėjimo stacionare metu;
  • Pacientui reikalingą aprangą.

ADMINISTRACIJA

PACIENTUI DĖMESIUI!!!

Nuo 2021 m. vasario 1 d. VšĮ Zarasų ligoninėje atnaujinamos fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugos. Pas gydytoją reabilitologą būtina užsiregistruoti. Registratūros tel. nr. 8  385 54570.