DĖMESIO!!!

GYDYTOJO PSICHIATRO KONSULTACIJA

Nuo šiol VšĮ Zarasų ligoninėje teikiame pagalbą psichikos sutrikimų atvejais. Konsultuoja gydytoja psichiatrė Rūta Šeikienė.

Gydytojas psichiatras padeda įveikti įvairius psichikos sutrikimus. Konsultacijos metu:

• įvertinami nusiskundimai, gyvenimo istorija;
  • nustatomi, diagnozuojami psichikos elgesio sutrikimai;
  • skiriamas tinkamiausias gydymo metodas ar jų deriniai;

Įprasta, kad gydymo procese gali būti reikalinga šeimos narių ar kitų artimųjų pagalba, todėl gydytojas psichiatras, esant poreikiui konsultuoja ir juos.

Prichiatro konsultacija reikalinga ir naudinga, kai atsiranda:

• Nuotaikos, nerimo, miego sutrikimai;
  • Psichosomatiniai sutrikimai;
  • Adaptacijos, potrauminio streso sutrikimai;
  • Psichoziniai sutrikimai;
  • Organiniai psichikos sutrikimai;
  • Asmenybės sutrikimai;
  • Valgymo sutrikimai;
  • Priklausomybė nuo alkoholio ar kitų narkotinių medžiagų;
  • Vyresnio amžiaus žmonių psichikos sutrikimai.

Nemokamą gydytojo konsultaciją galite gauti, jei esate draustas privalomuoju sveikatos draudimu ir turite siuntimą

Jei atvykę neturėsite siuntimo ar pasirinksite anoniminę paslaugą, kai neatskleidžiama gydomo asmens tapatybė,  už konsultaciją reikės susimokėti. Konsultacijos kaina- 18,80 Eur.

Registruotis nemokamom/ mokamom/ anoniminėm psichiatro konsultacijoms galima pasiskambinus numeriu 8 385 54570.

PACIENTUI DĖMESIUI!!!

VšĮ Zarasų ligoninėje sėkmingai atnaujintas ambulatorinių  ir stacionarinų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas.