DĖMESIO!!!

ANONIMINĖ GYDYTOJO PSICHIATRO KONSULTACIJA

Nuo šiol VšĮ Zarasų ligoninėje teikiame anoniminę psichiatro paslaugą, kai neatskleidžiama gydomo asmens tapatybė,  už konsultaciją reikės susimokėti. Konsultacijos kaina- 18,80 Eur. Konsultuoja gydytoja psichiatrė Rūta Šeikienė.

Ligos, kuriomis sergantis ne jaunesnis kaip 16 m. pacientas, turi teisę į asmens sveikatos priežiūros paslaugas, neatskleidžiant asmens tapatybės:

• Priklausomybės nuo alkoholio ir kitų psichiką veikiančių medžiagų sutrikimo grupės: ūmios intoksikacijos, žalingo vartojimo, priklausomybės sindromo ir abstinencijos būklės;
  • Įpročių ir potraukių sutrikimai;
  • Nuotaikos (afektiniai) sutrikimai: lengvos depresijos epizodas;
  • Nuotaikos (afektiniai) sutrikimai: vidutinio sunkumo depresijos epizodas;
  • Pasikartojantis depresinis sutrikimas, lengvos depresijos epizodas;
  • Pasikartojantis depresinis sutrikimas, vidutinio sunkumo depresijos epizodas;
  • Neuroziniai, stresiniai ir somatoforminiai sutrikimai;
  • Elgesio sindromai, susiję su fiziologiniais sutrikimais ir somatiniais veiksniais;

Į gydymo įstaigą anoniminei konsultacijai atvykęs pacientas turi pateikti savo asmens duomenis patvirtinančius dokumentus, tačiau visi duomenys yra koduojami. Apie jūsų buvimą ligoninėje Sodrai nėra pranešama.

Registruotis anoniminėm psichiatro konsultacijoms galima pasiskambinus numeriu 8 385 54570.

PACIENTUI DĖMESIUI!!!

VšĮ Zarasų ligoninėje sėkmingai atnaujintas ambulatorinių  ir stacionarinų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas.