Gerbiami Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Zarasų ligoninės pacientai!

 

VšĮ Zarasų ligoninė yra suinteresuota, kad teikiant asmens sveikatos priežiūros paslaugas nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkavimo, papirkimo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimo ir kt.), o mūsų darbuotojai, ne tik sąžiningai ir atsakingai dirba savo darbą, bet ir skiria didelį dėmesį korupcijos prevencijai bei vykdo LR sveikatos apsaugos ministerijos pradėtą antikorupcijos programą. 

Mūsų įstaigos darbuotojams didžiausia padėka už gydymą- nuoširdi JŪSŲ šypsena, JŪSŲ ištartas AČIŪ ir PAŽADAS tausoti savo sveikatą.

Neverskite medicinos personalo patirti nepatogumų priverstinai siūlydami atsidėkoti už gydymą dovanomis ar pinigais. VŠĮ ZARASŲ LIGONINĖJE TAI NETOLERUOJAMA.

Jeigu JŪS mūsų įstaigoje susidūrėte su korupcinio pobūdžio nusikalstama veika ar kitais tokio pobūdžio teisės pažeidimais, už kuriuos numatyta administracinė, drausminė ar kitokia teisinė atsakomybė, prašome Jūsų, APIE TAI PRANEŠTI įstaigos direktoriui telefonu +370 385 30588 arba elektroniniu paštu: vadovas@zarasuligonine.lt., arba asmeniui atsakingam už korupciją ir kontrolę įstaigoje telefonu +370 385 30588 arba el. p. zarasu.ligonine@zarasai.lt

Apie korupcijos atvejį (-us) galite pranešti:

  • raštu;
  • telefonu;
  • elektroniniu paštu.

Kreipiantis raštu pageidautina nurodyti:

  • vardą, pavardę;
  • gyvenamosios vietos adresą (atsakymui pateikti);
  • ligoninės darbuotojo, kurio veiksmai skundžiami, vardą, pavardę, pareigas;
  • skundžiamus veiksmus, kuriais pasireiškia korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, taip pat vietą, laiką, aplinkybes, asmenis, galinčius patvirtinti aplinkybes, ir kitas, Jūsų manymu, reikšmingas aplinkybes.
  • ant voko būtina nurodyti Asmeniškai ligoninės direktoriui arba Asmeniui, atsakingam už korupcijos prevenciją.

                   Mūsų įstaiga, esant asmens pageidavimui, UŽTIKRINA jo asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą.

                   SUSIDŪRUS SU KORUPCINIO POBŪDŽIO NUSIKALSTAMA VEIKA, apie tai galite informuoti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministeriją anonimiškai paskambinę antikorupcine  SAM linija-  nemokamu telefonu  8 800 66 004 arba el. p. korupcija@sam.lt. arba Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333 (taip pat ir poilsio dienomis), elektroniniu paštu pranesk@stt.lt, faksu (8 5) 266 3307 arba STT interneto svetainėje www.stt.lt palikdami pranešimą.

Asmenys, pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, priimami STT Administravimo valdybos Pareiškimų nagrinėjimo skyriuje, esančiame Vilniuje, A. Jakšto g. 6 arba Tarnybos teritoriniuose padaliniuose: Kaune, Spaustuvininkų g. 7; Panevėžyje, Vasario 16-osios g. 22; Šiauliuose, Vilniaus g. 140; Klaipėdoje, Pilies g. 12A.

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje - Melagingas įskundimas ar pranešimas apie nebūtą nusikaltimą.

Direktorius

Remigijus Lamanauskas