SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS TEIKIAMOS NEMOKAMAI.

Privalomuoju sveikatos draudimu apsidraudusiems gyventojams paslaugos Zarasų ligoninėje yra apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis ir teikiamos be jokio papildomo mokesčio.

 padeka gydytojams

Solidarizuodamiesi dalinamės informacija savižudybių prevencijos tema, kuri nukreipta į mūsų visuomenėje egzistuojančių mitų apie savižudybės reiškinį paneigimą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sveikatos apsaugos ministerija ir Valstybinė ligonių kasa parengė atmintinę, padėsiančią iš Ukrainos dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje į Lietuvą pasitraukusiems žmonėms gauti koncentruotą ir tikslią informaciją apie sveikatos priežiūros paslaugas Lietuvoje

 

NUO SPALIO 1 D. SENUOSIUS PAGALBOS TARNYBŲ TELEFONO NUMERIUS GALUTINAI PAKEIS VIENAS

TELEFONO NUMERIS – 112

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl skubiosios pagalbos tarnybų trumpųjų telefono ryšio numerių, nuo 2021 metų spalio 1 dienos visiems pagalbos prašymams Lietuvoje liks tik vienas skubiosios pagalbos tarnybų telefono ryšio numeris – 112.

Senieji pagalbos tarnybų telefono numeriai  01, 101, 011, 02, 102, 022, 03, 103 ir 033 viešuosiuose ryšio tinkluose nuo š. m. spalio 1 d. bus nebenaudojami. Paskambinus šiais numeriais iki 2022 m. kovo 31 d. automatiniu balso įrašu dar bus informuojama, kad pagalbos poreikio atveju reikia skambinti skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112, o 2022 m. balandžio 1 d. senieji pagalbos tarnybų numeriai bus visam laikui išjungti.

plakatas mazas LT tel112 1024x768 equal

 

BENDRASIS PAGALBOS TELEFONO NUMERIS

 

 

SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS TEIKIAMOS NEMOKAMAI

  1. ‣ Būtinoji (skubi) pagalba nemokamai teikiama visiems nuolatiniams Lietuvoje gyventojams (Lietuvos Respublikos, kitų valstybių piliečiams ir asmenims be pilietybės) neatsižvelgiant į tai, ar jie apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, bei nepriklausomai nuo to, turi pacientas siuntimą joms ar ne.
  2. ‣ Gydytojų specialistų paslaugos nemokamai teikiamos pacientams, kurie apdrausti Privalomuoju sveikatos draudimu Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka ir turintiems šeimos gydytojo ar kitos srities specialisto siuntimą.
  3. ‣ Stacionarinės sveikatos priežiūros paslaugos nemokamai teikiamos pacientams, kurie apdrausti Privalomuoju sveikatos draudimu Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka ir turintiems šeimos gydytojo ar kitos srities specialisto siuntimą.
  4. ‣ Visiems asmenims, atvykusiems dėl būtinosios pagalbos, apdraustiems sveikatos draudimu Europos Sąjungos šalyse bei Norvegijoje, Islandijoje, Lichtenšteine ar Šveicarijoje, ir pateikusiems galiojančią E formos pažymą (pagal Europos Tarybos reglamento apibrėžiamas būtinosios pagalbos nuostatas) arba Europos sveikatos draudimo kortelę, ar sertifikatą, ar kitą lygiavertį dokumentą.
  5. ‣ Planinės asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiamos visiems asmenims, pateikusiems Europos Sąjungos šalies, kurioje drausti, valstybinio sveikatos draudimo įstaigos E 112 (arba S2) formos pažymą, leidžiančią užsienio šalyje gauti planines asmens sveikatos priežiūros paslaugas ir šių paslaugų išlaidas kompensuoti iš ES šalies, kurioje asmuo dirba, privalomojo sveikatos draudimo lėšų.

MOKAMŲ PASLAUGŲ TEIKIMO TVARKA IR KAINOS

 

LIGONINĖJE DRAUDŽIAMA FILMUOTI, FOTOGRAFUOTI IR DARYTI GARSO ĮRAŠUS

  1. ‣Informuojame, kad siekdami apsaugoti pacientų konfidencialumą Zarasų ligoninėje filmuoti, fotografuoti, daryti garso įrašus galima tik gavus išankstinį raštišką įstaigos vadovo sutikimą. Asmuo, norėdamas filmuoti, fotografuoti, daryti garso įrašus, privalo pateikti Administracijai prašymą, kuriame nurodoma, kur, kada ir kokiems tikslams filmuojama, fotografuojama, įrašomas garsinis įrašas, kur bus skelbiama ar naudojama medžiaga. Duodant leidimą filmuoti, fotografuoti paskiriamas lydintis ligoninės atstovas.

PRIREIKUS GALITE KREIPTIS ASMENINIAIS KLAUSIMAIS

Asmeniniais klausimais interesantus direktorius priima kasdien (pirmadieniais – penktadieniais) nuo 13 val. iki 14 val.

 

AMBULATORINIŲ ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ LAUKIMO EILIŲ STEBĖSENOS ATASKAITA

Pirtys

Informuojame, kad nuo 2023 m. spalio 16 d. pradeda veikti Baseino ir pirčių kompleksas

Baseino ir pirčių komplekso veikimo metu sudarytos palankios sąlygos įsigyti lankytojų abonementus ar dovanų kuponus.
Ligoninės kompleksas dirba kiekvieną dieną nuo 11 iki 22 valandos.

baseinas