Tariame didelį ir nuoširdų AČIŪ Zarasų ROTARY klubo prezidentui ir nariams, už mūsų medikams, atkakliai kovojusiems su COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), padovanotus du kvietimus į paramos koncertą „Atkaklumas: galimybės atsiranda ieškant“.

Jūsų parodytas dėmesys yra stipri motyvacija mūsų kolektyvui, kuriam,  šis pandemijos laikotarpis, tapo dideliu iššūkiu ir išbandymu.

Antradienį, minint Medicinos darbuotojų dieną, Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Zarasų ligoninės medikai pasidžiaugė Jiems skirtais sveikinimo žodžiais ir padėkomis už kilnų, kartu labai sudėtingą, sunkų tiek fiziškai, tiek psichologiškai, bet labai reikalingą darbą. Šia proga, bendrosios praktikos slaugytojai Reginai Vietrinienei buvo įteiktas Sveikatos apsaugos ministro apdovanojimas „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“.

Pasveikinti medikų Medicinos darbuotojų dienos proga į Zarasų ligoninę atvyko Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas ir mero patarėjas Vilhelminas Kuzmickas. Mero padėkos raštai įteikti Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus gydytojai Rūtai Šeikienei už sąžiningą darbą, atsidavimą savo profesijai, atjautą bei dėmesingą bendravimą su pacientais, Covid-19 skyriaus gydytojui Skirmantui Krunkaičiui už profesionalų požiūrį, pasiaukojimą ir drąsą suteikiant pagalbą užklupusios pandemijos metu susirgusiems pacientams, Priėmimo skubiosios pagalbos skyriaus gydytojai Viktorijai Krunkaitienei už operatyvumą, profesinį solidarumą, didelį atsakomybės ir pareigingumo jausmą, vyresniosioms slaugytojoms- slaugos administratorėms Rūtai Vaitkevičienei bei Vandai Jazgevičienei už aktyvų, ilgametį ir nepriekaištingą darbą.

Didžiausias Jūsų darbo įvertinimas yra pacientas, kuris palieka įstaigą laimingas, tokių pacientų Jums ir linkime Jūsų nelengvoje, nesibaigiančioje kasdienybėje.

20210427 092007

v. krunkaitienė

20210427 114600

Nuoširdžiai dėkoju VŠĮ Zarasų ligoninės medicinos gydytojui Skirmantui Krunkaičiui už profesionalų gydymą, informacijos teikimą apie ligos eigą ir atidžią priežiūrą.

Gintaras Gudonis

DŽIUGI ŽINIA!!!

2020 m. gruodžio 27-osios popietę Zarasų rajono savivaldybės viešąją įstaigą Zarasų ligoninę pasiekė laukiamiausia šios sunkaus pandeminio laikotarpio dovana- pirmosios Pfizer vakcinos nuo klastingos ir vis plintančios COVID-19 infekcinės ligos.

Džiaugiamės galėję prisidėti prie bendros Europos šalių piliečių vakcinacijos idėjos ir iš Respublikinės Panevėžio ligoninės perėmę skiepijimo estafetę pirmąsias dozes skyrėme ligoninės darbuotojams, kuriems šiuo sudėtingu laikotarpiu teko ypatingos svarbos vaidmuo- darbas su COVID-19 liga sergančiais pacientais.

Skiepijimas yra savanoriškas, tačiau reikia suprasti, kad tai puiki galimybė apsaugoti save ir kitus. Esame be galo laimingi galėję žengti pirmąjį žingsnį link to.

DĖMESIO!!!

VšĮ Zarasų ligoninė šiuo sudėtingu metu kviečia žmones - tiek su medicininiu išsilavinimu, tiek jo neturinčius - tapti savanoriais ligoninėje.

Esame dėkingi savo darbuotojams, kurie supranta padėtį ir sutinka padėti kolegoms kituose skyriuose, bet to nebeužtenka. Yra daug veiklos, kuriai atlikti nebūtinas medicininis išsilavinimas, tačiau be jos sutriktų visos ligoninės darnus funkcionavimas, todėl savanorių ranka yra labai laukiama.

Asmenis, norinčius ir galinčius kitam skirti laiką, pagalbą ir dėmesį prašome kreiptis į Zarasų ligoninės slaugos koordinatorę D. Prakienę tel. 8 385 51774, el. p. ligonine.viesieji@zarasai.lt.

DĖMESIO!!!

ANONIMINĖ GYDYTOJO PSICHIATRO KONSULTACIJA

Nuo šiol VšĮ Zarasų ligoninėje teikiame anoniminę psichiatro paslaugą, kai neatskleidžiama gydomo asmens tapatybė,  už konsultaciją reikės susimokėti. Konsultacijos kaina- 18,80 Eur. Konsultuoja gydytoja psichiatrė Rūta Šeikienė.

Ligos, kuriomis sergantis ne jaunesnis kaip 16 m. pacientas, turi teisę į asmens sveikatos priežiūros paslaugas, neatskleidžiant asmens tapatybės:

• Priklausomybės nuo alkoholio ir kitų psichiką veikiančių medžiagų sutrikimo grupės: ūmios intoksikacijos, žalingo vartojimo, priklausomybės sindromo ir abstinencijos būklės;
  • Įpročių ir potraukių sutrikimai;
  • Nuotaikos (afektiniai) sutrikimai: lengvos depresijos epizodas;
  • Nuotaikos (afektiniai) sutrikimai: vidutinio sunkumo depresijos epizodas;
  • Pasikartojantis depresinis sutrikimas, lengvos depresijos epizodas;
  • Pasikartojantis depresinis sutrikimas, vidutinio sunkumo depresijos epizodas;
  • Neuroziniai, stresiniai ir somatoforminiai sutrikimai;
  • Elgesio sindromai, susiję su fiziologiniais sutrikimais ir somatiniais veiksniais;

Į gydymo įstaigą anoniminei konsultacijai atvykęs pacientas turi pateikti savo asmens duomenis patvirtinančius dokumentus, tačiau visi duomenys yra koduojami. Apie jūsų buvimą ligoninėje Sodrai nėra pranešama.

Registruotis anoniminėm psichiatro konsultacijoms galima pasiskambinus numeriu 8 385 54570.

PACIENTUI DĖMESIUI!!!

Nuo 2021 m. vasario 1 d. VšĮ Zarasų ligoninėje atnaujinamos fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugos. Pas gydytoją reabilitologą būtina užsiregistruoti. Registratūros tel. nr. 8  385 54570.