Dėl koronaviruso COVID-19 plitimo grėsmės laikinai stabdomas Zarasų ligoninės baseino ir pirčių komplekso darbas

Zarasų rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) administracija informuoja, kad nuo 2020 m. kovo 13 d. dėl koronaviruso COVID-19 plitimo grėsmės laikinai stabdoma Zarasų ligoninės baseino ir pirčių komplekso veikla.

Savivaldybės gyventojų dar kartą labai prašome būti sąmoningais ir laikytis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos parengtų rekomendacijų.

Naujausias rekomendacijas galite rasti čia: http://sam.lrv.lt/lt/news/koronavirusas/informacija-visuomenei

Zarasų rajono savivaldybės
Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro
Informacijos valdymo grupė

PIRTYS

Informuojame, kad vasaros sezono metu Baseino ir pirčių kompleksas nedirbs

PACIENTŲ DĖMESIUI!!!

Pacientų lankymas:

I-V nuo 16:00 iki 18:00
VI-VII nuo 11:00 iki 14:00 ir nuo 17:00 iki 19:00

Lankymo trukmė ne daugiau kaip 15 min.

LANKYTOJAI PRIVALO DĖVĖTI NOSĮ IR BURNĄ DENGIANČIĄ ASMENS APSAUGOS PRIEMONĘ IR LAIKYTIS KITŲ INFEKCIJOS KONTROLĖS REIKALAVIMŲ.