UŽ REIKŠMINGĄ INDĖLĮ LIETUVOS ŽMONIŲ SVEIKATAI

 

Liepos 17 d. VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Aktų salėje vyko iškilmingas Panevėžio ir Utenos apskričių medikų ir kitų gydymo įstaigų darbuotojų apdovanojimų „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“ įteikimas.

Įteikdamas medalius sveikatos apsaugos ministras A. Veryga dėkojo specialistams už kilnų, nuoširdų ir pasiaukojantį darbą, suvaldant koronaviruso infekcijos plitimą, kuri taip grėsmingai kėsinasi į mūsų visų sveikatą ir gyvybes.

Didžiuojamės, kad tarp apdovanotųjų buvo ir Zarasų ligoninės gydytojas anesteziologas reanimatologas Dmitrij Charčenko.

Gydytojas prie koronaviruso infekcijos epidemijos valdymo reikšmingai prisidėjo steigiant rajone Karščiavimo kliniką, ją koordinuojant, reguliuojant pacientų srautus, rengiant tvarkas bei ataskaitas.

Kavos/arbatos puodelis, medalio demonstracija ir įspūdžių pasidalinimas su kolektyvu vainikavo į Zarasus grįžusio D. Charčenko įvertinimą. Zarasų ligoninės direktorius sakė besidžiaugiantis įstaigoje turėdamas kompetentingą specialistą, kuriuo galima pasikliauti iškilus naujiems iššūkiams.

apdovanojimas

KARANTINAS

PACIENŲ DĖMESIUI!!!

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbtos dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) metu pacientų lankymui įstaigoje galioja laikina tvarka