DĖMESIO!!!

GYDYTOJO PSICHIATRO KONSULTACIJA

Nuo šiol VšĮ Zarasų ligoninėje teikiame pagalbą psichikos sutrikimų atvejais. Konsultuoja gydytoja psichiatrė Rūta Šeikienė.

Gydytojas psichiatras padeda įveikti įvairius psichikos sutrikimus. Konsultacijos metu:

• įvertinami nusiskundimai, gyvenimo istorija;
  • nustatomi, diagnozuojami psichikos elgesio sutrikimai;
  • skiriamas tinkamiausias gydymo metodas ar jų deriniai;

Įprasta, kad gydymo procese gali būti reikalinga šeimos narių ar kitų artimųjų pagalba, todėl gydytojas psichiatras, esant poreikiui konsultuoja ir juos.

Prichiatro konsultacija reikalinga ir naudinga, kai atsiranda:

• Nuotaikos, nerimo, miego sutrikimai;
  • Psichosomatiniai sutrikimai;
  • Adaptacijos, potrauminio streso sutrikimai;
  • Psichoziniai sutrikimai;
  • Organiniai psichikos sutrikimai;
  • Asmenybės sutrikimai;
  • Valgymo sutrikimai;
  • Priklausomybė nuo alkoholio ar kitų narkotinių medžiagų;
  • Vyresnio amžiaus žmonių psichikos sutrikimai.

Nemokamą gydytojo konsultaciją galite gauti, jei esate draustas privalomuoju sveikatos draudimu ir turite siuntimą

Jei atvykę neturėsite siuntimo ar pasirinksite anoniminę paslaugą, kai neatskleidžiama gydomo asmens tapatybė,  už konsultaciją reikės susimokėti. Konsultacijos kaina- 18,80 Eur.

Registruotis nemokamom/ mokamom/ anoniminėm psichiatro konsultacijoms galima pasiskambinus numeriu 8 385 54570.

PIRTYS

Informuojame, kad vasaros sezono metu Baseino ir pirčių kompleksas nedirbs

PACIENTŲ DĖMESIUI!!!

Pacientų lankymas:

I-V nuo 16:00 iki 18:00
VI-VII nuo 11:00 iki 14:00 ir nuo 17:00 iki 19:00

Lankymo trukmė ne daugiau kaip 15 min.

LANKYTOJAI PRIVALO DĖVĖTI NOSĮ IR BURNĄ DENGIANČIĄ ASMENS APSAUGOS PRIEMONĘ IR LAIKYTIS KITŲ INFEKCIJOS KONTROLĖS REIKALAVIMŲ.