DĖMESIO!!!

VšĮ Zarasų ligoninė šiuo sudėtingu metu kviečia žmones - tiek su medicininiu išsilavinimu, tiek jo neturinčius - tapti savanoriais ligoninėje.

Esame dėkingi savo darbuotojams, kurie supranta padėtį ir sutinka padėti kolegoms kituose skyriuose, bet to nebeužtenka. Yra daug veiklos, kuriai atlikti nebūtinas medicininis išsilavinimas, tačiau be jos sutriktų visos ligoninės darnus funkcionavimas, todėl savanorių ranka yra labai laukiama.

Asmenis, norinčius ir galinčius kitam skirti laiką, pagalbą ir dėmesį prašome kreiptis į Zarasų ligoninės slaugos koordinatorę D. Prakienę tel. 8 385 51774, el. p. ligonine.viesieji@zarasai.lt.

PIRTYS

Informuojame, kad vasaros sezono metu Baseino ir pirčių kompleksas nedirbs

PACIENTŲ DĖMESIUI!!!

Pacientų lankymas:

I-V nuo 16:00 iki 18:00
VI-VII nuo 11:00 iki 14:00 ir nuo 17:00 iki 19:00

Lankymo trukmė ne daugiau kaip 15 min.

LANKYTOJAI PRIVALO DĖVĖTI NOSĮ IR BURNĄ DENGIANČIĄ ASMENS APSAUGOS PRIEMONĘ IR LAIKYTIS KITŲ INFEKCIJOS KONTROLĖS REIKALAVIMŲ.