Antradienį, minint Medicinos darbuotojų dieną, Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Zarasų ligoninės medikai pasidžiaugė Jiems skirtais sveikinimo žodžiais ir padėkomis už kilnų, kartu labai sudėtingą, sunkų tiek fiziškai, tiek psichologiškai, bet labai reikalingą darbą. Šia proga, bendrosios praktikos slaugytojai Reginai Vietrinienei buvo įteiktas Sveikatos apsaugos ministro apdovanojimas „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“.

Pasveikinti medikų Medicinos darbuotojų dienos proga į Zarasų ligoninę atvyko Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas ir mero patarėjas Vilhelminas Kuzmickas. Mero padėkos raštai įteikti Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus gydytojai Rūtai Šeikienei už sąžiningą darbą, atsidavimą savo profesijai, atjautą bei dėmesingą bendravimą su pacientais, Covid-19 skyriaus gydytojui Skirmantui Krunkaičiui už profesionalų požiūrį, pasiaukojimą ir drąsą suteikiant pagalbą užklupusios pandemijos metu susirgusiems pacientams, Priėmimo skubiosios pagalbos skyriaus gydytojai Viktorijai Krunkaitienei už operatyvumą, profesinį solidarumą, didelį atsakomybės ir pareigingumo jausmą, vyresniosioms slaugytojoms- slaugos administratorėms Rūtai Vaitkevičienei bei Vandai Jazgevičienei už aktyvų, ilgametį ir nepriekaištingą darbą.

Didžiausias Jūsų darbo įvertinimas yra pacientas, kuris palieka įstaigą laimingas, tokių pacientų Jums ir linkime Jūsų nelengvoje, nesibaigiančioje kasdienybėje.

20210427 092007

v. krunkaitienė

20210427 114600

PIRTYS

Informuojame, kad baseino ir pirčių kompleksas pradeda darbą nuo 2022 m. spalio 1 d.

• +370 385 52133
  • +370 698 19450
  • administratorius.ligonine@zarasai.lt

PACIENTŲ DĖMESIUI!!!

Pacientų lankymas:

I-V nuo 16:00 iki 18:00
VI-VII nuo 11:00 iki 14:00 ir nuo 17:00 iki 19:00

Lankymo trukmė ne daugiau kaip 15 min.

LANKYTOJAI PRIVALO DĖVĖTI NOSĮ IR BURNĄ DENGIANČIĄ ASMENS APSAUGOS PRIEMONĘ IR LAIKYTIS KITŲ INFEKCIJOS KONTROLĖS REIKALAVIMŲ.